Revizní technici / Revizní technici v elektronice

FirmaZařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
ÚvazekHPP
Mzda32 000 Kč až 36 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Řežabová Bc., e-mail: [email protected]
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, státní příspěvková organizace Ministerstva vnitra, hledá zaměstnance na pracovní pozici:
Revizní technik

Náplň práce:

" provádění oprav a revizí na elektrických zařízeních souvisejících s připojením neveřejné komunikační sítě MV na rozvody elektrické sítě s prací po celé České republice - každodenní služební cesty
" revize elektroinstalací, revize elektrospotřebičů

Požadujeme:

" elektrotechnická kvalifikace dle Vyhl. 50/78 Sb. ,§6 a §9 , platné osvědčení na revize elektrozařízení
" ukončené odborné vzdělání zakončené příslušnou zkouškou, přezkoušení a zaškolení s přihlédnutím k charakteru vykonávané práce
" pracovník pro provádění revizí- zkouška na ITI min. 1x za 5 let
" praxe nutná
" řidičský průkaz B

Nabízíme:

" práce na pracovní poměr n a dobu určitou s možností prodloužení, zařazení v platové třídě 9 dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisu + osobní ohodnocení
" příspěvek na produkty penzijního spoření, příspěvky na dětský tábor, příspěvek na stravování
" 5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
" místo výkonu práce Praha
Nástup: květen 2024
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: [email protected] nebo poštou na adresu ZSMV, personální oddělení, Přípotoční 300, 101 00 Praha 10

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Praha, Česko
mzda, plat (hrubý):32 000 Kč až 36 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, IČ: 67779999
datum zveřejnění nabídky práce:14. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Bc. Řežabová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 32 000 Kč až 36 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Praha, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.